אודותינו

דף הבית > אודותינו

לאחר שנים של הרפתקאות בעולם ונסיון עשיר בתכנון וארגון לוגיסטי של טיולים בחו"ל, החלטנו להקים את Go-Wild בכדי לספק שירות ברמת מקצועיות ושירות שונים מהרגיל, וליצור מסלולים עם חיבור וקרבה לטבע ולהווי החיים המקומי.

בבניית הטיולים שלנו אנו רואים את הכל מזווית ראייה שונה במקצת, מכבדים את הטבע ואורח החיים המסורתי, ומתרחקים מהמולת התיירים והמסלולים השחוקים.

בכל יעד אנו מתמקדים ביצרת קשר עם ספקי השירות והמדריכים המקומיים הטובים ביותר, ובוחנים לעומק את איכות השירות וההדרכה, איכות הרכבים ובתי המלון.

מתוך כבוד והערכה לטבע אנו לא נוסעים במסלולים אסורים, לא נעשה שימוש בבעלי-חיים משום סוג, וערכי שמירת הטבע הם ראשונים במעלה. כמו כן אנו מכבדים את תושבי המקום - בני אדם ובעלי החיים, ומשתדלים לצפות בחוויה ולא להפריע לה. 

בכל טיול מתבצעת הערכת סיכונים ומעטפת בטיחות קפדנית ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר כיום, שימוש במכשירים לוויניים ומערכות קשר ובקרה אשר בשילוב עם תכנון מראש והכשרה מקצועית של המדריכים מספקת טיול רגוע ובטיחותי.

תכנון המסלולים נעשה ע"י מומחים ליעד ולסגנון הטיול, פעילות אתגרית מלווה בהכנה מוקפדת ומקצועית של כל הגורמים, בין אם בחינה לעומק של המסלולים והסיכונים, ציוד מקצועי ובטיחותי, מדריכים מנוסים ובקרת איכות מתמדת.

הטיולים יוצאים בקבוצות קטנות בלבד, בדרך כלל 6-12 מטיילים על מנת ליצור אווירה אינטימית ויחס אישי לכל מטייל.

כל המסלולים מותאמים אישית לאופי הקבוצה והרכב המטיילים, פגישת הכרות מקדימה עם מדריך הטיול והבנה של צרכי המטיילים יוצרים טיול איכותי וברמה גבוהה מהרגיל.

בנוסף אנו מספקים שירותי ייעוץ למטייל העצמאי ביעדים שונים, ע"י מדריכים מנוסים וברמת תכנון גבוהה ביותר.

בשנת 2018 הרחבנו את הפעילות לתחום המוטורי ולתחום המוסדי ונפתחה מחלקה מיוחדת לטיולי אינסנטיב וטיולים לחברות וקבוצות עובדים

עם השנים מעגל היעדים שלנו גדל והקמנו חברות טיולים מקומיות ברומניה וזמביה בהם יש לנו צוות מקומי והתמחות עמוקה ביעד מה שמאפשר לנו התמקצעות ויכולת שליטה גבוהה ברמת הפקת הטיולים, ומחירים תחרותיים לשירותים

ברמה גבוהה מהרגיל

 

הצוות שלנו

איליה פריד

מדריך טיולי שטח וטיולי אתגר

גלעד שדה

מדריך, אחראי תחום טיולי אתגר

משה פקלר

מדריך טיולי עומק

Please reload

שחר בר

מגשים חלומות

מוניקה יוניתה

מנהלת אופרציה

רענן קוסוביץ

מדריך טיולי צילום וטבע

Please reload