רומניה

דף הבית > יעדים > רומניה

טיול ברומניה הוא כמו מסע חזרה בזמן אל ימי-הביניים, אל הנופים המרהיבים של רכס הקרפטים, סיפורי האימה של נסיכים צמאי-דם, כפרים שלווים מנותקים מחבלי הקידמה, יערות עד, אגמים וערוצי נחלים המתחתרים למרגלות פסגות הרים מושלגות...

 

מדינת הענק נפרסת מחופי הים השחור במזרח, לאורך נהר הדנובה מדרום בגבול עם בולגריה, ממערב גובלת בסרביה ובהונגריה, ומצפון באוקראינה ומולדובה.


שלטון הקומוניזם שהסתיים רק בסוף שנות השמונים הותיר את המדינה עשרות שנים אחורה ביחס לשכנותיה אך כעת קצב ההתפתחות מואץ ומטיילים רבים מופתעים מרמת השירותים ונוחות הטיול.

 

רומניה מציעה למטיילים בה מגוון עצום של נופים, אתרים היסטוריים, מרכזי תרבות ומסלולים המתאימים לכל גיל, אחד היתרונות העצומים של רומניה שהיא מאפשרת לטייל בתקציב נמוך יחסית למערב אירופה ולהנות משילוב של טבע מדהים - מהאחרונים שנותרו ללא פגע באירופה, תושבים חייכניים ומסבירי פנים, מוסיקה ופולקלור ותשתית מעולה של שירותי תיירות ומקומות לינה.


אנו נותנים ייעוץ מקצועי למטייל העצמאי ברומניה, ייעוץ לטרקים ברומניה, ייעוץ לטיולי משפחות ועוד שירותים רבים המאפשרים לכם לטייל בכל תקציב ולהפוך את הטיול למושלם!

 

רומניה Go-Wild טיולים מיוחדים בעולם

המסלולים שלנו

קיץ-01.jpg

טיולי קיץ

שלג-01.jpg

טיולי חורף

טיול אתגרי עצמאי ברכס הקרפטים

7 ימים

​טיול אתגרי מרתק אל אחת המדינות האחרונות באירופה ששמרה על טבע בתולי וחיי-כפר פשוטים ללא שינוי במאות השנים האחרונות...פעילות אקסטרים מגוונת בליווי מדריכים מקומיים מנוסים,מצנחי רחיפה, טיול מערות מרתק אל בטן האדמה, אומגה "זיפ-ליין" בקניון שבעת הסולמות, טרקטורונים ופעילות קניונינג רטוב ברכס הפגאראש...

הכל בנהיגה עצמית על רכבי 4X4, לינות במלונות כפריים יפיפיים ובילוי מהנה בערבים!

snowmobiles-2035500.jpg
לפרטים נוספים

טיול אופניים פרטי ברכס הקרפטים

5 ימים

טיול אופניים מרתק אל אחת המדינות האחרונות באירופה ששמרה על טבע בתולי וחיי-כפר פשוטים ללא שינוי במאות השנים האחרונות...רכיבת שטח בדרכי כפר צדדיות, ביקור באתרים מרהיבים, נופים אינסופיים של ירוק עד ופסגות הרים מושלגות, והכרות עם חיי הכפר הפשוטים והשלווים.

הובלה של מדריך מקומי מנוסה, רכב לוגיסטי להעברת האופניים והציוד, ותמיכה לוגיסטית של צוות GO-WILD.

רכבים שכורים 4X4, לינות במלונות  טובים ובילוי ערב במסעדות וחיי הלילה של בראשוב.

 

חוויה בלתי נשכחת ברומניה האמיתית והקסומה!

action_53d7c7929b22d_brp-ski-doo-tundra-
לפרטים נוספים

טיול טבע ונופים ברומניה

5 ימים

טיול שטח ייחודי אל האזורים הלא מתויירים של רכס  הקרפטים, אל כפרים ועיירות ציוריות,  טבע פראי שרגל אדם כמעט ולא נגעה בו בדרכי היער הצדדיות והמיוחדות של רומניה. נסיעת שטח נעימה לאורך נהרות שוצפים ומפלים נסתרים, סיורים רגליים, פגישה בלתי אמצעית ואותנטית עם מקומיים, הכרות עם ההיסטוריה, התרבות העשירה הפולקלור והאוכל המקומית.חוויה בלתי נשכחת ברומניה האמיתית והקסומה!

snowmobiles-2035500.jpg
לפרטים נוספים

טיול צפרות בדלתא של הדנובה

5 ימים

טיול מיוחד אל אחת משמורות הטבע המרהיבות ביותר באירופה – שפך נהר הדנובה ("הדלתא של הדנובה"). הפלגה בסירות קטנות בתעלות והאגמים הנסתרים בהם שוכנים מאות מינים של בעלי-כנף ומגוון בעלי חיים,טבע בתולי ומפגש בלתי אמצעי עם סביבת המחייה הייחודית. מעבר בכפרים מיוחדים, טבע ונופים קסומים...

הדרכה ישראלית מקצועית, ארוחות משותפות וליווי מקצועי.

לינה במלונות כפריים ברמה גבוהה כולל ספא מבטיחים הנאה מושלמת וחוויה בלתי נשכחת בשמורה המופלאה של הדנובה!

snowmobiles-2035500.jpg

טרק ברכס הקרפטים

7 ימים

מסע אל שמורת רכס הבוצ'אץ' והפיאטרה קראיולוי, חלק מרכס הקרפטים העצום, אזורים פראיים ומרהיבים ביופיים בלב רומניה.

טיול רגלי עצמאי משולב לינה בבקתות מטיילים, נופים בתוליים, רועי בקר ועדרי צאן משוטטים, ערוצי מים מתחתרים בין צוקיםומפגש בלתי אמצעי עם התושבים החייכנים.

טיסות ישירות, העברות מסודרות, בילויי ערב בבראשוב וטיול אל מסלול שבעת הסולמות משולב פעילות אומגה חוויתית.

חוויה בלתי נשכחת של טבע ונופים מדהימים!

snowmobiles-2035500.jpg
לפרטים נוספים

טיול אופנועי שטח ברכס הקרפטים

5 ימים

חופשה אתגרית מרתקת בלב רכס הקרפטים ברומניה!
טיול אופנועי שטח –שלושה ימים של רכיבת שטח עמוסת אדרנלין בנוף הרים מדהים ואוויר צלול, ביערות נרחבים בהם מתפתלים נהרות שוצפים, בין כפרים עתיקים בהם הזמן עצר מלכת והשור עדיין חורש את השדה, מבצרים וטירות סקסוניות בהם התרחשו סיפורי האימה של "דרקולה"...

כל זה במרחק של שעתיים וחצי טיסה, כולל רכב 4X4 ולינה במלונות מיוחדים, כלים חדישים והדרכה מקצועית. הרפתקאת שטח בלתי נשכחת!

snowmobiles-2035500.jpg
לפרטים נוספים

טיול אופנועי שלג ברכס הקרפטים

5 ימים

חופשה אתגרית ברכס הקרפטים המיוחד, משולב יומיים רכיבה אתגרית על אופנועי שלג במרחבים הפתוחים והיערות המושלגים האינסופיים, טיולים באזורים כפריים בהם הזמן כאילו עצר מלכת וסיום בבילוי עירוני בבוקרשט התוססת. מלונות איכותיים ורכב 4X4 צמוד, דקות נסיעה ממרכזי הבילוי הטובים ביותר הופכים את החופשה לחווית חורף בלתי נשכחת!

snowmobiles-2035500.jpg

טיול חורף אתגרי ברומניה

5 ימים

חופשה אקטיבית חוויתית במיוחד ברכס הקרפטים המושלג, משולב שני ימי רכיבה אתגרית על אופנועי שלג במרחבים הפתוחים והיערות המושלגים האינסופיים, טיולים באזורים כפריים בהם הזמן כאילו עצר מלכת וסיום בבילוי עירוני בבוקרשט התוססת.

מלונות איכותיים ורכב 4X4 צמוד, דקות נסיעה ממרכזי הבילוי הטובים ביותר הופכים את החופשה לחווית חורף בלתי נשכחת!

action_53d7c7929b22d_brp-ski-doo-tundra-

מסלול אופנועי שלג אקסטרים

5 ימים

​חופשה חוויתית ברכס הקרפטים המרשים, משולב יום רכיבה אתגרית על אופנועי שלג במרחבים הפתוחים והיערות המושלגים האינסופיים, טיולים באזורים כפריים בהם הזמן כאילו עצר מלכת והמקומיים עדיין שואבים מים מהבאר.תוכנית טיול מלאה כולל מסלולים מגוונים בניווט GPS, רכב 4X4 צמוד ומלונות איכותיים, דקות נסיעה ממרכזי הבילוי הטובים ביותר הופכים את החופשה לחווית חורף בלתי נשכחת!

snowmobiles-2035500.jpg
לפרטים נוספים

טיול חורף לשומרי מסורת

5 ימים

​חופשה ייחודית ברכס הקרפטים , משולב פעילות אתגרית על אופנועי שלג במרחבים הפתוחים והיערות המושלגים האינסופיים, טיולים באזורים כפריים בהם הזמן כאילו עצר מלכת וסיום בבילוי עירוני בבוקרשט התוססת.

מדריך מקומי דובר אנגלית, רכב איכותי צמוד ומלונות איכותיים הממוקמים דקות נסיעה ממרכזי הבילוי הטובים ביותר - הופכים את החופשה לחווית חורף בלתי נשכחת!

snowmobiles-2035500.jpg